“Yap ve geç” web siteleri için doğru bir kavram değildir. Sürekli güncellemek ve arama motorlarında üst sıralara çıkmak gerekiyor. SEO ve sosyal medya kampanyaları ile web sitenize hak ettiği ilgiyi gerçekleştirmek için yardımcı olacaktır.

Social Media

Sosyal Medya

Pek çok farklı sosyal medya platformlarında şirketiniz olmalıdır. Daha iyi müşteri etkileşimi ve marka kimliğiniz için sosyal medya pazarlamasını sizler için yönetiyoruz.

 

divider
SEO

SEO

Doğallık, SEO çalışmalarındaki anahtar kelimedir. Google’ın yükseltme mantığı doğal bir popülarite esasına dayanmaktadır. Bu doğal popülarite anlayışı içerisinde yapay durumlar fark edilir ve dikkate alınmazlar. Bu yapay çalışmaların sayıca fazla olması dikkate alınmamasının yanı sıra olumsuz olarak dikkate alınır ve sıralamaya bu olumsuz etki yansıtılır.

 

divider
Paid Search

Paid Search

We squeeze every last conversion from your PPC marketing campaign to make sure that every click counts. Our pay per click specialists use insightful market and keyword research, AB testing, landing page optimisation and more to make your click budget go further and to send your conversions skyrocketing.

divider
Email Campaigns

Email Marketing

Hedef pazarın burnunun dibinde doğrudan teslim senin güncellemeler ve teklifler. Biz tasarlamak, geliştirmek ve mükemmel akor çarpıcı, kusursuz bir zamanda müşterilerinizin gelen kutusuna çarptı birinci sınıf e-posta pazarlama kampanyaları uygulamak. Etkili e-posta pazarlama ile gelen kutularını neşelenmek için hazır mısınız? Hadi gidelim…

 

divider
Copywriting

Digital Copywriting

The pen may be mightier than the sword, but the keyboard is all powerful. Creative, well crafted content doesn’t just sell your stuff, it speaks volumes about who you are as a business. For pitch perfect prose with SEO value, speak with our digital agency about sensitively optimised content today.

 

divider
Video

Video

Lights, camera, action! If you want to build a digital buzz around your online brand, video is a powerful tool. We build video which intrigues and inspires, boosting brand loyalty and creating real audience engagement. From product videos to ‘how tos’ and screencasts, talk to Creativebar about your video marketing ideas.

divider

brandingMarka Çalışması

Sen kimsin? Eğer emin değilseniz, sizin marka kimliğinizi düşünmeye başlamanızın zamanı geldi. Sosyal medya çağında hiçbir iş meçhul değildir. Biz işletmelerin temel marka analizlerini ve kurumsal kimliklerini, sosyal medya aracılığı ile gelen her ayrıntı dikkat çekici, hem çevirim içi hemde çevirim dışı marka kişiliği oluşturmak için yardımcı oluyoruz.