Creativebar Bilişim

1969 yılında beri devam eden aile mirası, 2006 yılında teknoloji ve bilişim sektörüne yatırım yaparak Bodek Şirketini kurdu. Bir çok alt yapı ve network sistemlerinden sonra Creativebar adı altında 2014 yılında yazılım markası oluşturdu. Creativebar, Bodek Group‘a bağlı bir kuruluştur.

Kurulduktan kısa bir süre sonra yolumuza, Bilkent Üniversitesi mezunlarını aramıza katarak devam ettik ve bugünkü halini oluşturduk. Şuan da 20 kişilik yerel çalışanıyla, 50’ye yakın dış kaynak çalışanlarımızla ve 20’ye yakın çözüm ortaklarımızla yolumuza devam etmekteyiz. Vizyonumuz daima inovasyon ve güven, misyonumuz ise daima müşteri memnuniyetidir. Creativebar Bilişim, web yazılımları, sunucu ve network sistemleri ve mobil yazılımlar olarak 3 ana başlık altında hizmet vermektedir.

Creativebar Ar-Ge merkezimizle birlikte hem yeni teknolojilere hızlı uyum sağlıyor hem de müşterilerimizin özel taleplerini içeren özel yazılım/otomasyon projelerini Bilkent Üniversitesi mezunu kadromuz ile yönetebiliyoruz.

Creativebar Bilişim, birçok şirketin büyüdükten sonra bile yapamadığı şeyleri biz daha en başta yapmaya çalıştık. Sağlam bir kurumsal kimlik, çok sağlam bir satış ekibi ve kaya gibi sağlam bir müşteri hizmetleri ekibi. Daha hiç müşterimiz yokken, bizi bizden başka hiç kimse bilmiyorken, biz zaten beraber çalışacağımızı öngördüğümüz müşterilerimiz için büyük hazırlıklar yapmıştık.

Creativebar Bilişim, internet alanında a’dan z’ye projeler gerçekleştiren uzmanlaşmış kadrosu ile web tasarım, web yazılım, mobil uygulama ve geliştirme, internet reklamcılığı ve grafik tasarımı hizmetleri sunar.

Creativebar Bilişim, yazılım ve bilişim şirketinin en önemli özelliği, kendi bünyesinde iş alanlarına göre daha önceden üretilmiş on binlerce yazılımı olmasıdır, bu yazılımların her biri istenilen şekilde değişebilen, esnek ve hızlı bir şekilde sizlerin istediği özelliklere çok hızlı bir cevap verebilmesidir. Bu yüzden hem maliyet, hem zaman hem de tüm yazılımlara verdiği garantiden dolayı tercih edilmesidir.

Kurumsal organizasyon yapımız kapsamında tasarım, yazılım, destek, muhasebe, ar-ge, iş geliştirme ve proje birimlerimiz ile birlikte web projelerini bir mühendislik yaklaşımıyla yönetiyor, müşterilerimizle uzun süreli bir hizmet anlayışıyla çözümler sunuyoruz.

Projelerimiz tamamlandıktan sonra tüm müşterilerimize verdiğimiz hizmet devam etmektedir. Herhangi bir problemleri olduğunda 7/24 ulaşabilecekleri teknik destek telefon hatlarımız veya destek@creativebar.net mail adresimizden bizlere ulaşabilirler. Tüm müşterilerimizin problemlerini en geç 48 saat içerisinde çözeceğimizi taahhüt ederiz.

Ağırlıklı müşteri portföyümüz Ankara, Antalya, İstanbul olup tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

2016 yılından itibaren yurt dışı projelerimize Afrika ve Amerika’da devam etmekteyiz.

100’e yakın memnun edilmiş müşteriye sahip olmanın mutluluğu ile sektördeki 2. yılımıza girmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Misyonumuz

  • “İşte bu!” dedirten anlar yaşatmak için çalışırız.
  • İşimize tutkuyla bağlıyız.
  • Büyük düşünür, büyümeye devam ederiz.
  • Birlikte başarırız.
  • Farklı düşünür, fark yaratırız.
  • Başarıyı kutlar, işe eğlence katarız.
  • Saygıda kusur etmeyiz, kibir nedir bilmeyiz.

En İyi Yaptıklarımız

Web Tasarım 100
Otomasyon Programları 100
Grafik Tasarım 95
Hosting Sunucu 95