Responsive web tasarımlar, mobil uygulamalar & kurumsal kimlik tasarımları

Responsive web tasarımlar sayesinde dijital kampanyalar üzerinden sitenize trafik sağlayan ziyaretçiler, sayfalarınızı her platformdan rahatlıkla görebilmektedir. Biz sitelerinizi, her platformda rahatlıkla görünebilir yapıyoruz.

Responsive Web Design

Responsive Web Tasarımı

Gelişen mobil teknolojiler sayesinde, dünyanın %50’si akıllı telefon kullanmakta ve mobil teknolojiyi kullanarak bütün işlerini halletmektedir. İnsanlar IOS ve Android telefonlar, tabletler vb. aletler kullanarak sürekli çevirimiçi kalmaktadır bu yüzden bizim yaptığımız tüm web siteler responsive web tasarımlar ile tam uyumludur.

 

dividerInteractive Web Design

İnteraktif Web Tasarım

İlgi çekici interaktif tasarımlar ile diğer web sitelerin arasından sıyrılarak ziyaretçi sayını arttırabilirsin. Yaklaşık 250 milyon web sitesinin arasında dikkat çekici bir web tasarım yaptırmanın yolu Creativebar Web Tasarım. İnteraktif web tasarımlarımız görsel çekiciliği, yatırım getirisini, kullanıcı dostu ve üstün işlevsellik sunmak için geliştirilmiştir.

divider
User Experience

Kullanıcı Dostu

Creativebar mümkün olduğunca kullanıcı dostu web siteleri yapmak için pazar analizi, fizibilite raporu, kullanıcı testleri, kullanıcı akışları ve kapsamlı bir araştırmadan sonra yapılacak yeni bir web sitesinin planlamasını yapar.

 

divider
branding

Marka Çalışması

Sen kimsin? Eğer emin değilseniz, sizin marka kimliğinizi düşünmeye başlamanızın zamanı geldi. Sosyal medya çağında hiçbir iş meçhul değildir. Biz işletmelerin temel marka analizlerini ve kurumsal kimliklerini, sosyal medya aracılığı ile gelen her ayrıntı dikkat çekici, hem çevirim içi hemde çevirim dışı marka kişiliği oluşturmak için yardımcı oluyoruz.

 

divider
Print Design

Kurumsal Kimlik

Internet kuşkusuz ki hayatımızın bir parçası fakat internet olmasa bile, müşterilerimiz için dikkat çekici baskı materyalleri oluştururuz. Yaratıcı grafik tasarımcılarımız, kurumsal kimlik, broşür, dergi ve daha fazla markalaşmanız için sizlere yardımcı olacaktır.