Akıllı yazılımlarımız sayesinde işinizi çevrim içi ortamlara taşıyarak geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. E-ticaret sistemlerini sipariş karşılama sistemi ile sorunsuz bir şekilde entegre edip bir e-ticaret mağazasına dönüştürebilirsiniz.

Web DevelopmentWeb Yazılımı & Geliştirme

Hız, kullanılabilirlik, işlevsellik; İçerik yönetim sistemi (CMS) ile E-ticaret siteleriniz veya kurumsal tasarımlarınız için her platforma uygun duyarlı tasarımlar ile potansiyel müşterilerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

 

divider

E-CommerceE-Ticaret

Temmuz 2012 ve Temmuz 2013 tarihleri arasında, online perakende satışlar %10,7 oranında arttı. Daha fazla çevrim içi potansiyel müşteriler oluştu. Bir E-ticaret sitesi ile, birinci sınıf müşteri ile bağlantı kurabilir, entegre stok yönetimi hizmetlerini kontrol edebilir, akıllı katalog yönetimi ile ürünlerinizi düzenleyebilir, SEO dostu siteniz sayesinde arama motorlarında daha üst sıralara çıkabilirsiniz. Creativebar, sizlere uygun maliyetler ile çözüm sunarak işlerini e-ticaret mağazasına dönüştürerek gelir sağlamanıza yardımcı olur.

divider

CMSCMS

Kötü tasarımlara ve sınırlı işlevsellik yazılımlara veda edin. Biz son teknolojik, gelişmiş işlevsellik ve basit kullanışlı yönetici panelleri ile (CMS) web siteleri hazırlıyoruz. İçeriklerinize tam kontrol sağlayacağınız paneller kullanıyoruz.

 

divider

Mobile AppsMobil Uygulama

Biz iletişim çağında yaşıyoruz ve mobil araçlar günden güne hayatımızın bir parçası haline geliyor. Mobil dünyanın sizlere sağladığı yeni bir gelir akışını kaçırmayın. Ziyaretçilerinize daha fazla esneklik, en kaliteli kullanıcı deneyimleri ve daha iyi erişilebilirlik vermek için bugün mobil uygulama geliştirme konusunda Creativebar ile konuşun. Creativebar sizlere iOS ve Android geliştirme konusunda yardımcı olur.

divider

Web ApplicationsWeb Uygulamaları

Web sitenizin üzerinde durun. Web siteniz ile ne kadar yaratıcı olursanız,  ileri görüşlü tasarım ve endüstri lideri bir kullanıcı deneyimi için o kadar üne sahip olursunuz. Çekici bir web sitesi sunarak, eğlenceli hale getirmek ve kusursuz özellikler ile gerçek bir online başarı yolunda büyük bir adım atarsınız. Ayrıca web uygulamaları oluşturarak, insanların dikkatini çekebilirsiniz.

divider

Systems IntegrationWeb Servisleri & Entegrasyonu

Sistem entegrasyonu; operasyon maliyetlerini düşürür, müşteri memnuniyetini artırır, insan hatasını ortadan kaldırır ve online iş sahipleri için güzel basit bir çalışma alanı sağlar. Eğer sosyal medya siteleri ile belirli verilerinizi sitenize entegre etmek istiyorsanız ya da sipariş sistemi ve muhasebe yazılımı ile e-ticaret sitenizi güçlendirmek istiyorsanız, iletişime geçin.